Funkcjonalne windy do budynków

Coraz większa liczba bloków i wysokich obiektów w przestrzeni miejskiej sprawia, że konieczna jest implementacja w nich udogodnień, które pozwolą na komfortowe przemieszczanie się z jednego piętra na drugie. W celu uniknięcia nadmiernej fizycznej eksploatacji nasza firma realizuje instalacje wind schodowych, będących jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa i szybkiej podróży.

Windy schodowe – funkcjonalne rozwiązanie dla niepełnosprawnych

Windy schodowe w budynkach są dziś absolutnym priorytetem jeśli zależy nam na tym, by obiekt był funkcjonalny i spełniał wszystkie niezbędne standardy, jeśli chodzi o jego użytkowanie. Jest to także komponent niezwykle istotny w przypadku osób, które samodzielnie nie mogą pokonywać schodów, na przykład ze względu na paraliż określonych części ciała.

wiele osób, które chcą dostosować budynki do potrzeb niepełnosprawnych, proszą o konsultacje, porady i wskazówki same osoby zainteresowane. Na szczęście z racji tego, że bez problemowo postrzegamy schody jako przeszkodę (i słusznie), coraz częściej montujemy dla nich alternatywę – windy schodowe.

prowadnice platformowej windy schodowej

Windy schodowe montowane przy schodach

– czytamy na stronie (http://www.platformy-przyschodowe.pl/windy-schodowe) firmy zajmującej się montażem takich wind.

Warunki jakie zapewniają windy schodowe

Nasze windy dla niepełnosprawnych charakteryzują się duża przestrzenią w środku, dzięki czemu bez problemu można wjechać w ich obręb wózkiem inwalidzkim, bez obaw o to, że zabraknie miejsca.

Bardzo estetyczne wykończenie i funkcjonalne, przystępne moduły pozwolą z łatwością wybrać numer piętra. Inteligentne drzwi stanowią zaś dodatkowe zabezpieczenie sprawiając, że jeśli będą zamykać się w trakcie wchodzenia, inteligentny system poprzez wykrycie ruchu cofnie mechanizm, pozwalając nam spokojnie wkroczyć do środka.

Solidne wykończenie zapewni długie lata bezawaryjnej eksploatacji, a w przypadku jakichkolwiek problemów zawsze można liczyć na pomoc zespołu technicznego, który wesprze właściciela budynku w każdej sytuacji.

Korzystna cena w zestawieniu z wysoką jakością z pewnością okaże się w pełni zadowalająca.